Tütün Çeşitleri

Organik Çelikhan Tütünü

Organik Çelikhan Tütünü Organik Çelikhan Tütünü,Adıyaman Bölgesinde yetişen tütün çeşitlerinden olan,Adıyaman merkeze bağlı Çelikhan ilçesi ve buna bağlı köylerde Yetiştirilen Katkısız..

Tütün Toptancılığı

Tütün toptancılığı Bizim tütüncü olarak tütün toptancılığı yapıyoruz Evet Sigara sağlığa zararlı peki,bu sigara içerisindeki zararlı maddeleri en aza indirmek ve..

Çikolata Aromalı Ballı Tütün

Çikolata Aromalı Ballı Tütün Çikolata aromalı ballı tütün;Adıyaman sulu ve yayla köylerinde yetişen nadide bir bitkidir tütün,geçmişi mısırlılara dayanan bu ürün..

Özel Bulam Ballı Tütünü

Özel Ballı Bulam Tütünü Bir önceki yazımızda çelikhan tütünü hakkında bilgi vermiştik.Şimdi ise çelikhana bağlı bir köyün özel tütününden bahsedecegim.Bulam Köyü..

Özel Çelikhan Ballı Tütün

Çelikhan Ballı Tütünü Nedir? Özel Çelikhan Ballı Tütün Adıyaman İlinin bir ilçesi olan Çelikhan ,Gecim kaynagı sadece tütüncülüktür,ilçe merkezi rakım olarak..

Ballı Tütün Üretimi

Ballı Tütün üretimi ve Satışı Ballı tütün üretimi,kaliteli tütün filizlerinden özenle seçilerek,Nikoteini en aza indirilmiş..

Algan Tütünü nedir?

Algan Tütünü Nedir? Algan Tütünü nedir? Adıyaman Merkeze baglı Ormaniçi köyü ve mezralarına bağlı özel bir Tütün çeşididir.Algan Tütünü,Diğer..

    Hemen Sizi Arayalım

    Open chat
    Size nasıl yardımcı olabiliriz.