Özel Bulam Ballı Tütünü

Özel Ballı Bulam Tütünü

Bir önceki yazımızda çelikhan tütünü hakkında bilgi vermiştik,Şimdi ise çelikhana bağlı bir köyün özel tütününden bahsedecegim,Bulam Köyü ve bulam tütünü,İçim olarak çelikhan tütününden çok daha iyi olan bulam tütünü,renk olarak kızıl bir renge sahıptir,tabii sapsarı altın gıbı parlayan tütünleride mevcuttur fakat ,içiciye hitap eden tütünleri genellikle kızıl rengtedir,Orta İçimli olan bu tütünler,

Özel tütünler iki sekilde doğranılır,otomatik kıyım makıneler, ve El kıyımı olarak adlandırdığımız manuel bıcaklar.Her bir kademesi zahmet ve Alın teri tütünler bal ile birleşip türkiyenin her bölgesine gönderiliyor.

Genel itibari ile açık tütün piyasasındaki zirvedeki yerini bırakmayan bulam tütünü  için güzel bir deyim oluşmuş durumdadır. Hem maddi durumdan hem de içimi ve içindeki olmayan katkı maddelerinden dolayı normal şekilde Bulam tütünü içen birisi artık hazır fabrika sigaralarını içemez. Bundan dolayı sizlere sunmuş olduğumuz doğal organik tütünleri bir paket yani içinde 20 adet sigara bulunan şekilde sarılması size maliyet olarak 2 ile 3 tl arasında gelmektedir ayrıca içinde ek katkı maddesi olmaması da içinize rahatlık ve güven verecektir. İçim konusunda ve bala yatırma işlemi sonrası,farklılıklar gösteren bu tütünlere sizler de sahip olmanız için yapmanız gereken tek şey bizleri aramaktır.

 

    Hemen Sizi Arayalım

    Open chat
    Size nasıl yardımcı olabiliriz.