Organik Çelikhan Tütünü

Organik Çelikhan Tütünü

Organik Çelikhan Tütünü,Adıyaman Bölgesinde yetişen tütün çeşitlerinden olan,Adıyaman merkeze bağlı Çelikhan ilçesi ve buna bağlı köylerde Yetiştirilen Katkısız tütünlerdir,

Dünyaca Ünlü tütün çeşitleri arasında yerini alan bu farklı tütün içim olarak renk olarak tütün tüketicilerin gözdesi haline gelmiştir.

Böyle olunca bu nedenle çelikhan tütünlerinin adı farklı tütünlerde anılıyor,içen tüketiciler bu tütüne karşı ön yargılı davranıyorlar.

Diğital ve sosyal platformda satılan tütünler ile bizim üretimini taptığımız tütünler arasında uçurumlar vardır.

Öncelikle kokusuna tadına ve en son rengine bakacaksınız tüm yazılarımızda belirttiğimiz gibi bölglere göre ayrılan tütünlerin ne renkte olduğunu göreceksiniz.İçim sonrası sizi rahatsız etmeyecek olursa ,işte sizin o tütünü içmeniz tavsiye edilir.

Organik Çelikhan tütünüdenemek istermisiniz?

İnsan sağlığına Önem veriyoruz,Sonucta bu sigara içiliyorsa Neden en iyisi olmasın.

organik celikhan tütünü

Bizlere sıkca sorulan sorulan sorulardan biride;

Adıyaman tütünü yada çelikhan tütünü nasıl anlaşılır?

Adıyaman tütünü,rengi kızıl renkte olan tütünler içim olarak daha güzeldir,Sarı renkteki tütünler içim olarak hafif olsada azda olsa boğazda yakma olayı mevcuttur,

Fakat kızıl renkteki tütünler içim olarak orta içimli olup yakma meydana getirmiyor.Ova tütünüde diyebiliriz,organik Çelikhan tütünü ile asla kıyaslanamaz.

Adıyaman ova tütünlerinin Yazın 20 ile 30 gün arasındadır,Fakat dağ tütünü diye adlandırdığımız Çelikhan Bulam Algan koçali  gibi bölgelerdeki tütünler 1 yıl garantilidir,kaldıkça içimi ve rengi cokdaha hoş olur.

Organik Çelikhan Tütünü Özellikleri

Aslında Tütün içerken asla rengine bakıp almayacaksınız,Tabi görsellikte önemlidir,Ben bir üretici olarak kızıl renkteki tütünleri içiyorum tok içimlidir,organik çelikhan tütün olsun rengi hiç önemli değil;

Çelikhan algan ve bulam tütünleri kendisine has bir kokusu vardırkokuyu anlatmak tabıı burda zor olacaktır,dumanını kokladığınızda rahatsız etmeyici bir özelliğe sahiptir.

Organik Tütünler içim olarak değişkenlik gösterebiliyor,yumusaf içimli orta ve tatlı sert olarakta numaralandırılır.

Bizim tütüncü olarak satışlarımız türkiye genelidir,Sizde bizim organik ürünlerimizden kullanmak isterseniz bizimle İletişime geçebilir veya sitemizden tütün sparişi verebilirsiniz..

Satışını yaptığımız tüm tütünler iade garantilidir,Damak zevkınıze uygun degılse koşulsuz iade yapabilir yerine farklı ürün talebinde bulunabilirsiniz.

Firma olarak Normal tütün satışımız yanı sıra organik ballı tütün çeşitleriylede hizmet vermekteyiz.

    Hemen Sizi Arayalım

    Open chat
    Size nasıl yardımcı olabiliriz.