Çelikhan Tütün Sparişi

Çelikhan Tütün Sparişi

Çelikhan Tütün Sparişi; Tütün mamulleri elbette insan sağlığına zararlı ve hiç kullanılmaması gereken ürünlerdir ancak gerçekler gösteriyor ki genç yaşta sigaraya başlama oranında artış ve buna bağlı sağlık sorunlarının artışı gibi nedenler hiç bir zaman tiryakileri tütün ve tütün mamullerinden vazgeçiremedi.

Hal böyle iken biz Adıyaman tütünü üreticileri olarak tiryakilere maddi olarak daha uygun ve sağlığa minimum zarar veren tütünler üretmek için işe koyulmuş bulunmaktayız.

Sizde çelikhan tütün sparişi vermek isterseniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Çelikhan tütün sparişi
Çelikhan Tütün Sparişi

Çelikhan tütünün + ve – leri

Kelimelerin cümlelerin kifayetsiz kaldığı tek sektör tütüncülük sektörüdür diyebilirim.Bu sektörde bulunanlar için bir örnek vermek istiyorum,yazıların anlamını yitirdiği bir durumdayız,

Sektörel acıdan insanların zor zaman geçirdikleri hepimiz gibi aşikar.

Hal böyle olunca insanlar tadını bile bilmedikleri tütünlere yöneldiler,bir paket sigara olmus 20 tl bir ailede 2 kişinin günde 1 paket içtiğini düşünürsek,günde 40 tl ayda 1200 tl,buda bir asgari ücret calışanı kadar bütçe,

  • Tütünün ne gibi faydası olabilir

Organik tütün içerseniz,hem bütcenize hemde sağlığınıza zarar vermemiş olursunuz,2 kişinin ayda ayırmış olduğu bütce 1200 tl iken kaliteli tütün içerseniz bu rakam 300 gecmeyecektir her ay 900 cepte..

  • İnternet ortamında tütün aldım fakat içilmiyor.

Değerli arkadaslar öncelikle siz bu işin ticaretini yapanlardan değil ,üreticiden ve kaliteden ödün vermeyen sektörün en iyi tütüncüsüyle calısacaksınız.

Firma olarak en kaliteli tütünleri sizin için özel depolarda bekleterek,kıvamında bir tütün içmenizi sağlıyoruz,

Tütünlerimiz A kalite tütünlerdir.Bunun aksisini hiç kimse söyleyemez,türkiyenin her kesiminde referanslarımız mevcuttur.

ÜRÜNLERİMİZİ BEGENMEDİĞİNİZ TAKTİRDE KOSULSUZ İADE YAPABİLİRSİNİZ.

Çelikhan tütün SPARİŞİ
Çelikhan tütün Sparişi

Adıyaman ilimizde işin ehli olan, yıllardır bu mesleği yapan tütün çiftçilerini bir araya getirerek hem tarım üretimine katkı sağlamak hem de yerli ürün tükettimini arttırmak için harekete geçmiş bulunuyoruz.

Adıyamana özgü Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü, ilimizin yüksek kesimlerinde dağlık bölgelerin serin köylerinde üretilip makina değmeden insan eliyle doğal ve katkısız bir üretim gerçekleştirilmektedir, bu tütünler piyasaya çiftçi eliyle sunulduğu için en uygun fiyat garantisi vermektedir bizler Adıyaman Tütün Üreticileri olarak tüketicimize en uygun ve en doğal tütünü sunmanın sevincini yaşıyoruz. Sizleri çiftçinin gücüne güç katıp ülke ekonomisini canlandırmaya davet ediyoruz. Çiftçiden alın ülkemiz kazansın. Detaylı bilgi için tıklayınız  

Türkiye Geneli Bayilik verilecektir,Toptan Tütün Alımlarınız İçin İletişime Geçiniz.

    Hemen Sizi Arayalım

    Open chat
    Size nasıl yardımcı olabiliriz.