Bulam Tütün Sparişi

 •  

Bulam Tütünü

Adıyaman da Yetişen bir diğer tütün çeşi ise Bulam Tütünüdür,Kaliteli tütünlerin üretildiği kadar piyasaya bulam ve çelikhan tütünleri adı altında çok tütün satılmaktadır.Tütünün kalitesini rengini kokusunu değiştiren bir çok kimyasal madde var ve Malesef ki bunu Herkes anlayamaz ,O bakımdan Tütün alınacaksa güvenilir yerden ve yerinden almak hem saglıgınıza etki etmez hem bütçenizi sarsmaz.

Kaliteli Tütün Nasıl Anlaşılır.

 • Kaliteli tütün içtiğiniz zaman tiksindirmez sizi
 • Ağızda Nahoş Bir tat bırakmaz
 • Külü Beyaz Olur
 • Kokusu Tütün kokar burnunuzu yakar
 • Öksürtmez
 • Sonuna Kadar içmeseniz bile o sigara sönmez.

İçtiğiniz tütün boğazınızı yakıyor,nefes alıp vermekte zorlanıyor iseniz ve kokusu size farklı geliyorsa o tütünden uzak durmanız sizin acınızdan iyi olacaktır.

Üretilen Bulam tütünleri içtiğiniz zaman bunlardan hiç birini yaşamayacaksınız,rengi kokusu tadı ile işte bu,Yıllardır aradığım tütün diyeceksiniz.Bir kg tütünden yaklasık 1000 adet dal sigara çıkmaktadır yani 50 paket sigara çıkıyor,En ucuz bir paket sigaranın maliyeti 12 tl varın hesabınızı siz yapın.

Tütün Saklama Koşulları

Satın Almış olduğunuz Tütünlerinizi Güneş Olmayan Bir yerde Bir bez veya Gazete Parcasına Döküp Yarım saat havalandırıp Karıştırdıktan Sona Saklama Ambalajına Koyup Aylarca Kullanabilirsiniz.Tütünün Bozulmaması için içerisindeki nem oranını en aza indirmeniz gerekmektedir.İmkanlar dahilinde ise,Saklama Ambalajınızın Altına Bir parca Doğal Bal koyarsanız,Tütün içerisindeki Nikotein ve diğer zararlı maddeleri en aza indirmiş olursunuz. Ballı Tütün üretiminde uygulamış olduğumuz sitemdir,Ballı Tütün üretimi sayfamızı okumak için Tıklayınız

El emeği alın teri ile üretilen Bulam Tütünlerimiz raflarda Yerini Almıştır,Sizde Bulam Tütünü içmek istermisiniz.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ
 1. Avatar Mehmet celenk diyorki:

  Bulam tutununden sipariş vermek istiyorum toptan fiyat verebilir misiniz,İstanbul Avcılar’da isletmem var tavsiye üzerine bayilik almak istiyorum.iyicalismalar

  Hemen Sizi Arayalım

  Open chat
  Size nasıl yardımcı olabiliriz.